• Vďaka vyčisteným kobercom a bytovým textíliam sa budete môcť doma zhlboka nadýchnuť! Vysoká účinnosť pri odstraňovaní znečistenia všetkého druhu aj alergénov, príjemná kvetinová vôňa a jednoduchá aplikácia – to sú jedinečné prednosti tohto prostriedku.

  • S týmto sprayom budú vaše koberce, podlahové tkaniny a čalúnenie dokonale čisté a naviac budú príjemne voniať morským vánkom! Jednoduché použitie vám spríjemní prácu a prinesie čistotu do vášho domova.

  • Užite si mäkkosť vášho novo vyčisteného koberca … Napríklad tancom, pri ktorom sa nerozkašlete od prachu! Prostriedok bol vytvorený špeciálne pre domácnosti, v ktorých bývajú alergici. S jeho pomocou úspešne vyčistíte koberce, podlahové tkaniny a čalúnenia všetkého druhu. Okrem nečistôt odstraníte z povrchu tiež všetky pele a zvieraciu srsť spôsobujúce alergie.

  • Mäkkosť, teplúčko, čistota bez prachu a špiny už nie je len snom. Vďaka skvelému prostriedku na pranie kobercov, podlahových tkanín a čalúnení. Odstraňuje všetky aj tie najsilnejšie nečistoty, je hypoalergénny a jeho použitie so sebou nesie príjemnú vôňu marseillského mydla. Ten vnesie do vašej domácnosti nádych francúzskych salónov!

  • Škvrny, fľaky, šmuhy či machule sa dajú jednoducho odstrániť! Tento prostriedok si poradí aj s najväčšími nečistotami na čalúnení aj na koberci. Vďaka svojej receptúre dokonale čistí škvrny po káve a víne. Praktický rozprašovač umožňuje aplikáciu prostriedku aj na ťažko prístupne miesta. Súčasťou produktu je aj systém aktívneho kyslíka.

  • Pomocou tohto prostriedku odstraníte všetky nečistoty vrátane alergénnych peľov z podlahových tkanín a čalúnení. Okrem toho sa u vás na dlho po upratovaní rozhostí príjemná kvetinová vôňa.